Narozeninové oslavy

Nevíte kde uspořádat dětskou oslavu narozenin? Přijďte do Klubu Lupínek!

V životě, a zvláště v tom dětském, se najde mnoho příležitostí pro oslavy. Mohou to být narozeniny, vysvědčení, dobrá známka z diktátu, diplom za dosažení nějakého sportovního úspěchu apod. Čím dál tím více jsou u nás také velmi oblíbené dětské party. Odměňte děti za to, že jsou tak skvělí.

Rádi uspořádáme narozeninové oslavy pro vaše děti. Vyberte si z našich narozeninových balíčků:

Ceník narozeninových oslav

Uvedené ceny jsou za jedno dítě při minimálním počtu 4 dětí.

1. balíček - Bronzová oslava

Vstup pro dítě, vyzdobená tabule, limonáda 0,3l, pozornost pro oslavence

2. balíček - Stříbrná oslava

Vstup pro dítě, vyzdobená tabule, limonáda 0,3l, pozornost pro oslavence, toast

3. balíček - Zlatá oslava

Vstup pro dítě, vyzdobená tabule, limonáda 0,3l, pozornost pro oslavence, pizza dle výběru (1/2 pro dítě)

DORTY pro oslavence

Dorty na oslavy můžete objednávat přímo u nás. Dodavatelem je Zelenkova cukrárna. Náš lupínkovský dort je světlý korpus, vanilkový krém a ovoce a stojí 650 Kč.

Můžete si ale objednat jakýkoli dort, s jakoukoli náplní, s jakýmkoli potiskem, případně marcipánem. Zašlete nám fotografii a my vám ho obratem naceníme.

Na oslavy je dále možné objednat

obložené mísy (šunka, sýr, zelenina, ovoce)

chlebíčky dle vašeho přání

pochutiny jako jsou brambůrky, tyčinky atd.

malování na obličej

Před objednáním si prosím přečtěte pravidla objednávání oslav. Děkujeme.

Pravidla objednávání oslav:

• Oslavu lze uspořádat minimálně pro 4 děti (tři děti + oslavenec)
  • Oslavu je nutné objednat nejméně 14 dní před plánovaným termínem. Pokud se jedná o víkend doporučujeme ještě dříve.
  • Dort lze objednat pouze přes Klub Lupínek, dodavatel je schopen dodat dort také pro alergiky.
  • Zálohu na oslavu je nutné zaplatit do 3. dnů od rezervace termínu na náš účet číslo 7349444001/5500, v.s. datum oslavy, do poznámky: Lupínek,  pokud platíte z účtu, který nezní na jméno objednavatele oslavy, napište prosím jméno také  do poznámky. Zálohu je možno zaplatit také v hotovosti na recepci Klubu Lupínek, Bereme platební karty! V případě, že záloha nebude uhrazena, vaše rezervace bude zrušena!
  • V případě onemocnění jde oslava přeložit na jiný den.